Центральна бібліотека Слов’янська запрошує на новорічні свята


З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі і малі. Погодьтеся, передноворічні клопоти приносять нам набагато більше радості та натхнення, ніж саме свято.

Працівники Центральної бібліотеки ім.М. Петренка м. Слов'янська протягом останніх днів і є саме у такому настрої. Про це повідомляє на сторінці у фейсбук Светлана Горбунова

Ми намагаємося створити для всіх вас, шановні наші читачі, атмосферу свята, дива і казки. Прикрашаємо кожний куточок нашої бібліотеки. Вже сяє у всій красі красуня-ялинка, є багато новорічних фотозон…

У відділі Абонементу на дорослих і дітей чекають казкові герої, новорічні дива, подорожі до казкового світу пригод та розваг.

І все це, зрозуміло, - у книгах про Новий рік та Різдво. Ми зібрала усі твори, які тільки є у наших фондах на цю тему. Їх пригорнула своїми ялиновими гілками новорічна виставка-ялинка «Новий рік – свято віри і надії у найкраще».

Пропонуємо перечитати історії, сповнені зимовою казкою, чаклуваннями, коханням, народними традиціями: «Ніч проти Різдва» М. Гоголя, «Казки Різдва» Богдани Матіяш, «Лускунчик і мишачий король» Гофмана, книги про Мумі-тролів Т. Янсона. На нашій виставці ви знову зустрінетесь з героями дитинства: «Морозком», «Сніговою королевою», героями чарівних класичних англійських різдвяних «історій з привидами» «Різдвяних історій» Чарльза Діккенса та багато інше.

Шановні дорослі, ви теж маєте право на нове різдвяне диво. Вам його подарують Дара Корній, Алла Рогашко, Вікторія Гранецька, Анна Хома та інші сучасні українські письменниці. Кожна з них вам розкаже свої історії, які сталися з ними на Різдво на гомінких львівських площах, маленьких вуличках цього чудового міста, у брамах австрійських кам’яниць чи затишних кав’ярнях.

Ірен Роздобудько у романі «Прилетіла ластівочка» запрошує читачів дізнатися правду про знамениту мелодію «Щедрик». Надійка Гербіш розказує «Теплі історії до кави», а видавництво "Брайт Букс" – «Теплі історії про кохання». Тож приємного вам читання у найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива.

Запрошуємо!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
6

Эта запись была размещена в рубрики: