У Слов’янську охоронці привітали з Днем Святого Миколая дітей з дитячого будинку сімейного типу

 день Миколая в Славянске

У Слов’янську перший підрозділ охорони Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області привітав мешканців дитячого будинку сімейного типу напередодні Дня Святого Миколая.

Охоронці подарували малечі печиво та цукерки, побажали здоров’я, щастя та радості. Усього в родині виховується 10 дітей.

Дитячий будинок сімейного типу є окремою сім’єю, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

день Миколая в Славянске

Територіальне управління Служби судової охорони у Донецькій області докладає максимум зусиль, аби підтримати малозахищені верстви населення. У цьому місяці Служба підтримала у Дружківці комунальний заклад «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» та дитячий будинок-інтернат, у Покровську – центр «Дитяче містечко», у Великоновосілківському районі – центру соціально-психологічної реабілітації дітей, а також територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Олександрівської селищної ради та Великоновосілківського району Донецької області.

Допомога була також передана Дружківській та Покровській організаціям Товариства Червоного Хреста.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
4

Эта запись была размещена в рубрики: