Хмельницький – Слов’янськ. Новорічній дитячий ініціативі для військових 7 років

игрушки военным Славянска
До новорічних та різдвяних свят учнями загальноосвітніх шкіл Хмельницької області власноруч виготовлено 200 коробок новорічних ялинкових прикрас для привітання військовослужбовців, що виконують бойові завдання в районі проведення Операції Об’єднаних Сил.

Новорічні іграшки будуть прикрашати ялинки, які на благодійній основі другий рік поспіль надає місцевий підприємець Олег Волошин.

Захід проводиться за ініціативи київського волонтера Марини Квітки.

игрушки военным Славянска

Висловлюємо вдячність: Хмельницькій обласній державній адміністрації, Управлінню освіти та науки, учням, педагогам та батькам, які спільними зусиллями створюють новорічний настрій, позитивні емоції та відчуття домашнього затишку.

 

 

Хмельницькому РВК, заступнику голови Хмельницької облдержадміністрації Ситницькій Оксані Анатоліївні, заступнику директора-начальнику управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Харчук Антоніні Михайлівні,

начальнику відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Фіярській Світлані Ігорівні, головному спеціалісту відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Поліщук Ользі Володимирівні, колективу закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницької облдержадміністрації.

игрушки военным Славянска

Військовому комісару Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки - Начальнику Хмельницького гарнізону полковнику Радченку Костянтину Анатолійовичу, командуванню Сухопутних військ України, командуючому генерал-полковнику Сирському Олександру  Станіславовичу, начальнику штабу генерал-майору Танцюрі Ігорю Івановичу, співробітникам УкрЗалізниці, на чолі з Директором департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Пасічнику Тарасу Володимировичу,

игрушки военным Славянска

ГО «Ділове сприяння» у м. Слов’янськ, ГО «Другий фронт» у м. Слов’янськ, Ярославу Котлярову «CDC», командирові військової частини 3035 Жуку Василю Васильовичу та підлеглим, які приймали участь у перевезенні новорічних прикрас та ялинок.

игрушки военным Славянска

Колядки, щедрівки:

Традиція бере початок з 2014 року, коли до Дня Святого Миколая київським волонтером Мариною Квіткою та представниками силових структур був організований святковий захід.

Вже сьомий рік традицію вітати військовослужбовців підтримують волонтери різних областей України. З новорічними святами, миру та Злагоди!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
10

Эта запись была размещена в рубрики: