«Нескорені духом». Урочистий захід до Дня Сухопутних військ на горі Карачун

Карачун Славянск З нагоди Дня Сухопутних військ України 12 грудня 2020 року біля меморіального комплексу «На горі Карачун» відбулись урочистості з вшанування пам’яті загиблих героїв під час проведення АТО/ООС.

Карачун Славянск

12 грудня - День Сухопутних військ України.

У цей визначний день військовослужбовці та волонтери вшанували пам'ять полеглих за Україну у битві за незалежність та суверенітет.

Карачун Славянск
Їх вагомий внесок та героїзм спонукають інших, небайдужих до долі своєї держави, людей робити вчинки, які до цього вважались неможливими.

Карачун Славянск

Онлайн привітання до урочистостей на меморіальному комплексі на горі Карачун з нагоди Дня сухопутних військ України підготували студенти Хмельниччини.

Завдяки соціальній відповідальності командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Сирського Олександра Станіславовича, начальника штабу командування Сухопутних військ, генерал-майора Танцюри Ігоря Івановича біля пам’ятних знаків першим загиблим військовослужбовцям під час АТО на Сході України у Слов’янській, Черкаській та Миколаївській ОТГ встановлені флагштоки та проведені заходи з благоустрою.

Карачун Славянск

В урочистостях на меморіальному комплексі на горі Карачун прийняли участь військовослужбовці військових частин А2120 та 3035, військовий комісар Краматорського МТЦК СП та Слов'янського об'єднаного міського територіального Центра комплектування та соціальної підтримки , київський волонтер Марина Квітка.

Урочисто був піднят прапор Сухопутних військ Збройних Сил України. Паніхіду за загиблими за Україну провів отець Василій Іванюк, військовий капелан 81 ДШБ.

Карачун Славянск

Проведення заходу сплановано у зв’язку зі складанням шани воїнам, які брали участь у боях з квітня по липень 2014 року у визволенні міст Слов’янська та Краматорська під час АТО на Сході України.

Карачун Славянск

Ми пам'ятаємо п’ятох військовослужбовців 16 АА, 18 АА, які загинули 02 травня 2014 року в районі населеного пункту Карпівка, що під Слов’янськом, 24 червня 2014 в селищі Новоселівка, Черкаської ОТГ в результаті чого загинуло шестеро військових та троє членів екіпажу, та 25 березня 201 7 року, під Малинівкою, де загинув екіпаж з 5 офіцерів ЗСУ.

Карачун Славянск

Карачун Славянск

Протягом АТО (ООС) реалізуються соціально відповідальні проекти волонтерів та військових «Дорогами війни» та «Від Карачуна до Говерли» за ініціативи київського волонтера Марини Квітки.

Карачун Славянск

Заходи проводились з дотриманням усіх карантинних норм встановлених у зв’язку з пандемією COVID-19.

Слава Україні! Героям Слава!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
10

Эта запись была размещена в рубрики: