Как вырваться из круга насилия? В Славянске прошел цикл мини-тренингов

Славянск против насилия
В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав, 11 грудня у ЦДЮТ Слов'янська відбулась низка міні-тренінгів.

Ініціатором заходу стала психологічна служка позашкільного комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська» психолог Анастасія Дмитрієнко. Партнер проекту Громадська організація «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» м. Одеса.

Славянск против насилия

Ведуча тренингів - Альона Юхимчук, Директор реабілітаційного центру «Софія», що долучена до надання допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства, Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»  розповіла учасникам тренінгу про типові ситуації, що приводять до насилля у родинах та можливі вирішення проблем реабілітації постраждалим.

Славянск против насилия

Учасниками заходів стали практичні психологи, педагогічні працівники, учні навчальних закладів 15-17 років, студенти зі Слов'янська, молодь міста.

Славянск против насилия

По завершенню тренінга всі учасники отримали сертифікати та нові знання, які допоможуть їм більш ефективно протидіяти насиллю у різних його проявах.

Славянск против насилия

Проєкт реалізується при підтримці відділу освіти Слов’янської міської ради м. Слов’янська.

Славянск против насилия

Заходи проводились у повній відповідності до протиепідеміологічних норм і вимог, що стосуються поширення вірусу COVID-19.

Славянск против насилия

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
3

Эта запись была размещена в рубрики: