Сегодня День местного самоуправления. Наши поздравления!

Ежегодно 7 декабря в Украине отмечается «День местного самоуправления». Этот праздник был учрежден в 1990 году, когда был принят Закон «О местных советах народных депутатов Украинской ССР и местном самоуправлении».

Это профессиональный праздник для всех тех, кто работает в сельсоветах, поселковых советах, городских и областных советах.

От работников местного самоуправления зависит, как будет распределяться бюджет - на благоустройство больниц, школ, детских садов, дорог и территорий.

День местного самоуправления Славянск

Читайте также: В Славянске почетными грамотами поздравили работников УСЗН

К поздравлениям присоединился и голова Славянской громады Вадим Лях.

"Шановні слов’янська громадо, депутати міської ради, службовці місцевого самоврядування, представники органів самоорганізації населення міста Слов’янська!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято усіх активних громадян, тих, хто вболіває за Слов’янськ, дбає про розквіт і зростання міста.

Нові часи ставлять перед нами нові завдання. Створення Слов’янської ОТГ потребує ще більше зусиль з розбудови об’єднаної громади. Але я точно знаю, що професіоналізм, завзятість та бажання змінювати життя на краще допоможуть нам з честю вирішити ці завдання.

Завжди пам’ятаємо, що місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми проблемами та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей та майбутнє міста.

Усім причетним до свята Дня місцевого самоврядування висловлюю слова вдячності за непросту працю та бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у краще майбутнє Слов’янської ОТГ додають сили та наснаги.

З повагою міський голова Вадим Лях"

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
3

Эта запись была размещена в рубрики: