Онлайн-турнір адаптивних ігор відбудеться у Слов’янську

Онлайн-турнір адаптивних ігор відбудеться у Слов'янську

Когда:

15 декабря, 10:00

Где:

Онлайн

Сколько:

-

Контакты:

-

Описание:

адаптивные игры в Славянске

Студенти Донбаського педуніверситету  у Слов'янську разом з викладачами кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології виступили з цікавою ініціативою.

За підтримки Громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру, вони запрошують всіх зацікавлених взяти участь у змаганнях та приєднатися до реалізації нашого проекту «Осінній турнір з адаптивних ігор для людей з інвалідністю у місті Слов’янську», який відбудеться 16 та 17 грудня о 10:00 в спортивному корпусі Донбаського державного педагогічного університету.

Волонтерський рух «Фенікс» існує вже 5 років. Волонтери організовують та проводять масові заходи, які допомагають реабілітації та інтеграції у суспільство людей з інвалідністю, зокрема турніри з адаптивних ігор.

Ми використовуємо такі адаптивні ігри як: Джаколо, Кватро-еластик, Кульбуто, Кульбуто-Моби (для дітлахів), Еластик, Корнхол, Новус, Карум, які сприяють розвитку дрібної моторики рук, позитивно впливають на фізичний та емоційний стан учасників та гостей.

Долучившись до наших заходів, кожен має можливість вдосконалити свою майстерність та здобути нові враження, знайти друзів, весело та з користю провести час.

Будьте з нами, робіть як ми, робіть краще за нас!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: