У нас в гостях Оксана Білозір. Діловий Слов’янськ-Онлайн.


Напередодні Дня Збройних сил України в гостях у "Ділового Слов'янска" в онлайн формате побувала Народна артистка України, політична та громадська діячка Оксана Білозір. 

Ми поставили нашій гості декілька запитань  щоб дізнатись, чим зараз живе відома артистка.

- Добрий день пані Оксано, раді вітати в нашій онлайн студії. Ви відома співачка, громадська та політична діячка.

Частину свого життя ви присвятили політиці – займали дуже високі посади – були Міністром культури України, депутаткою чотирьох скликань Верховної ради України. Що зараз вам ближче зараз – політика чи культура?

- В першу чергу я залишаюся громадянкою нашої країни.  В політичній діяльності, мені завжди дуже допомагає музика, мої пісні. Період, який ми зараз переживаємо - він не простий. Якщо поглянути на пісні останніх років - вони повязані з війною, яку ми ведем з нашими бідами, проблемами. Із впевненістю, що те, що ми зараз переживаємо, нас об'єднає, і зробить нас сильнішими. Ми знайдемо шляхи до серця і умів один одного.

- Чи є зараз творчі проекти над якими працюєте? Чи можете ними поділитись?

- У мене є творчі проекти, після політикі мені захотілось зайнятись творчістю. Тому що слово, пісня, музика - вони проникають в душу, і нема ніяких кордонів, нема ніякого упередження - а є пряма дорога до порозуміння і до єдності наших сердець. Зараз я працюю в студії - тепер зовсім по іншому митці творять свою музику. В цій студії працюють і композитор, і аранжувальник, і поет і виконавець. І вони спільно творять спільний продукт.

Зараз я хочу випустити новий диск сучасної музики, написаної у співавторстві із молодими українськими виконавцями, продюсерами, композиторами. Три пісні вже для нього є.


Оксана Білозір в Слов'янську 2017 рік. Фото з відкритих джерел

- 6 грудня ми відзначаємо День збройних сил України. Це свято Вам близьке. У 2014 році Ви брали участь в АТО. Чи підтримуєте звязки з військовими, волонтерами? Чи буваєте на фронті?

- Зараз рідше буваю - вже інша ситуація. Раніше багато волонтерів допомогали нашій армії ставати на ноги. Підтримували наших бійців. Формувалася нова українська армія.

Сьогодні доводится бувати по якихось спеціальних місіях. Але це для мене дуже знаково, і ці місця для мене святі. Вони святі, бо вони помарковані кров'ю наших бійців. В основному це були добровольці, які не були підготовлені до війни. Але вони захищали нашу з вами землю. Тому день української армії має бути таким трепетним святом в душі кожного українця. Нашим військовим потрібна наша віра.

- Що б ви хотіли побажати українським військовим у день Збройних сил України?

Оксана Білозир Славянск

- Життя випробувало вас першими на війну. Я хочу подякувати вам усім за велике терпіння та усвідомлення потреб нашої держави саме в той час. І ви були надійними братами і сестрами, і ви вистояли, і ми разом з вами вистояли.  Тому я хочу вам усім поаплодувати, подякувати і від щирого сердця.

Всім нашим військовим - низькій уклін, наша велика любов і щира Господня молитва.

Повну відеоверсію дивіться за посиланням нижче.

Едуард Торський
монтаж відео Сергій Кулешов
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
13

Эта запись была размещена в рубрики: