«Герої наших днів…» Урочистості на горі Карачун

Карачун Славянск
03 грудня 2020 року напередодні Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня Сухопутних військ України розпочались урочистості.

Карачун Славянск

Заходи проходили біля пам’ятних знаків першим загиблим військовослужбовцям під час проведення АТО на Сході України з врахуванням епідеміологічного стану у зв’язку із пандемією COVID-19, у Слов’янській, Черкаській та Миколаївській ОТГ Донецької області.

Завдяки соціальній відповідальності командування Сухопутних військ Збройних Сил України в лиці генерал-полковника Сирського Олександра Станіславовича та генерал-майора Танцюри Ігоря Івановича біля пам’ятних знаків першим загиблим військовослужбовцям під час проведення АТО на Сході України у Слов’янській, Черкаській та Миколаївській ОТГ були встановлені флагштоки та підняті державні прапори України.

Карачун Славянск

Напередодні урочистостей біля всіх пам’ятників та на меморіальному комплексі «На горі Карачун» були проведені заходи з благоустрою.

Карачун Славянск

Очікувався приїзд та живий концерт народної артистки України Оксани Білозір, але у зв’язку із пандемією Оксана Володимирівна привітала учасників заходу онлайн-концертом.

Висловлюємо подяку начальнику кафедри експлуатації озброєння та військової техніки Харківського військового інституту танкових військ полковнику Сергєєву Олександру Сергійовичу, Слов’янському ОМТЦК та СП, Краматорському МТЦК та СП, Дружківському МТЦК та СП, Костянтинівському ОМТЦК та СП, Покровському ОМТЦК та СП, Київському ОТЦК та СП, Дніпропетровському ОТЦК та СП, Житомирському ОТЦК та СП, Хмельницькому ОТЦК та СП, 18-й армійській авіації Сухопутних військ України, 53-тій окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха, управлінню ДСНС у Слов’янському районі, військовій частині 3035 Національної гвардії України, директору ТОВ «СДС» Котлярова Ярослава Євгеновича, директору ТОВ «Корвет» Квітницькому В’ячеславу Михайловичу, СО Слов’янська ТЕС «Донбасенерго»,

ГО «Ділове сприяння», ГО «Другий фронт», родині Івлєвих з міста Слов’янськ, родині заслуженого скульптора України Рожик Віталія Миколайовича з міста Коростишів, родині Боровських з міста Слов’янськ, родині Поляк з селища Поляниця Яремчанського району Івано-франківської області, мешканцю Слов'янська Ігору Омельченко.

Карачун Славянск

Щира подяка голові Ясинуватської РДА Добряку Сергію Вікторовичу, директору Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Пасічнику Тарасу Володимировичу, депутату Слов’янської міської ради Водоп’янову Костянтину Миколайовичу, депутату Лиманської міської ради Вергель Валерію Миколайовичу.

Карачун Славянск

Дякуємо за соціальну відповідальність представникам Української Греко-Католицької Церкви: отцю Христофору Ганинцю з міста Львів, отцю Полікарпу з міста Львів, згромадження сестер імені Святого Йосафата м. Львів та їх настоятельниці сестрі Василії.

Заходи проводились за ініціативи військового волонтера Марини Квітки.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
21

Эта запись была размещена в рубрики: