У Слов’янську посол Польщі відкрив Міжнародний центр освіти

посол Польши в Славянске

2 грудня у Слов'янську відбулась визначна подія, що відкрила новий рівень відносин для представників  наукової та студентської спільноти міста.

З нагоди відкриття Українсько-польского міжнародного центру освіти і науки ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет" до вишу в Слов'янськ із робочім візитом приїхав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ян Ціхоцький.

До делегації представників польської дипломатичної місії також входили секретар із питань польскої допомоги Аркадіуш Кутек, прес-аташе Матеуш Натковський.

Серед гостей - кандидат у Почесні консули Латвійської Республіки у Луганській та Донецькій областях Олександр Павенко.

Високоповажних гостей зустрічав колектив виишу на чолі з ректором Донбаського державного педагогічного університету, професором Світланою Омельченко.

На заході був присутній голова Слов'янської об'єднаної територіальної громади Вадим Лях, секретар та завідувач сектору з питань науки та вищої освіти департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Валентин Тарасов.

посол Польши в Славянске

Відкриваючи Українсько-польський центр освіти і науки ДДПУ, Посол Республіки Польща Бартош Ціхоцький та ректор ДППУ Світлана Омельченко,  перерізали церемоніальну стрічку.

Розповідаючи про діяльність Центру, ректорка вишу зазначила, що у 2020 році на філологічному факультеті вже вивчають польську мову. Керівниця ЗВО, користуючись нагодою, запросила майбутніх абітурієнтів до лав вишу.

У вітальному слові пан Бартош Ціхоцький зазначив,  що "відкриття центру свідчить про зацікавленість польскою культурою та лише підтверджує наші історичні зв'язки. Сподіваємося, що діяльність центру допоможе українцям швидше  інтегруватися в Європейську спільноту" - зазначив високоповажний гість.

посол Польши в СлавянскеУ ході зустрічі польські гості відвідали куток пам'яті "Небесної сотні", де вшанували память загиблих за свободу і суверенітет України.

Наприкінці заходу відбулось обговорення напрямів подальшої співпраці Донбаського державного педагогічного  університету із Посольством Республіки Польща в місті Києві.

посол Польши в Славянске

Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

16
17

Эта запись была размещена в рубрики: