Онлайн конференція: Нові ідеї для громади Слов’янська

е демократия Славянск
2 грудня в онлайн-форматі відбулась Конференція “Демократичне управління громадою на основі даних", в якій прийняли участь мешканці Слов'янська та Краматорска.

е демократия Славянск

У вступному слові, ведучій - Serhiy Loboyko , керівник Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development, зробив ретроспективу проєкту в цифрах та головних досягненнях.

"Тільки тоді можна досягнути чогось для всіх, коли це і робиться всіма" - сказав Сергій Лобойко . - Ми всі - точно погоджуємося з висловом".

е демократия Славянск

Олександр Рябий, керівник проєкту на Сході України, сказав дуже важливу річ. "Передавайте відповіальність містянам", - відзначив пан Олександр у зверненні до міської влади обох міст.

е демократия Славянск

Депутатка міської ради Слав'янська Ольга Алтуніна нагадала про становлення е-демократії в місті, згадавши про те, як все починалося, те, як місцева влада будувала стосунки з громадою.

Пані Ольга подякувала проєкту за співпрацю у покращенні діалогу між владою та громадою.

е демократия Славянск

Експерт в IT - галузі, Костянтин Козарь, ознайомив учасників заходу зі спільними проєктами, які були запроваджені під час проєкту.

Костянтин подякував за спільнодію всім учасникам проєкту та підкреслив необхідність публічних обговорень будь-яких рішень міської влади.

е демократия Славянск

Про плани на мабутне в сфері інформатизації міста розповів Вадім Грідасов, куратор проєкту від міської влади Краматорська, та подякував всім стейкхолдерам проєкту.

Було дуже приємно чути про співпрацю між двома містами Сходу : Краматорськ та Слов'янськ.

е демократия Славянск

Вячеслав Самохвалов, представник IT - кластеру Слов'янська, говорив про те, що побачив, як інструментами е-демократії вже дуже активно користуються містяни, та визнав, що Шкільний громадський бюджет - теж є інструментом е-демократії.

е демократия Славянск

Екперт ЦРІ, дирктор інституту міста міста Дрогобича Volodymyr Kondziołka  в своїй презентації проаналізував витрати міст на освіту, та "відкрив очі" містянам на реальну картину по витратам міського бюджету на середню освіту.

е демократия Славянск

Оскільки мова йшла про освіту, до виступу 
долучилася експертка ЦРІ Ирина Стасюк-Бабчук (Irina Stasiuk Babchuk), яка розповіла про перевищення завдань проєкту на Сході. Важливо те, що учасники проєкту напрацювали та впровадили Положення про Шкільні бюджети участі. Ірина подякувала всім учасникам заходу за підтримку та співпрацю.

е демократия Славянск

До дискусії також долучилась активна містянка, екс-депутатка Краматорської міської ради, громадський діяч Лилия Кислицина. Пані Ліля подякувала всім спікерам, підкресливши головні речі в їх промовах, своїм колегам та учасникам заходу.

е демократия Славянск

Чудову тему підняв Олександр Рябий, який надав цифри цікавих досліджень щодо "необхідності долучати людей на світлу сторону партисипативності - залучати їх до спільних вирішень завдань та проєктів".

Історії успіху міст - це саме те, в чому будемо працювати подальше - зазначив він у виступі.

За думкою учасників, ця важлива дискусія підсумувала великий багатомісячний проєкт, що запропонував мешканцям Слов'янська та Краматорска нові можливості.

Як показали результати - є багато цікавих і корисних ідей, що зможуть допомогти змінити життя громад на краще. Є багато небайдужих, та активних громадян, що бачать ці можливості і готові натхненно втілювати їх у життя.

Проєкт завершився але... далі буде!

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
7

Эта запись была размещена в рубрики: