Реалізуй свій задум, влада на твоєму боці! Як у Слов’янську шукали ідеї для проектів онлайн

бюджет участия Славянск
Минулого тижня у суспільному житті Словянську відбулась цікава подія. Онлайн-вебінар на тему «де брати ідеї для проєктів ГБ та ШГБ» зібрав у мережі інтернет учасників зі Сходу країни, були навіть з Молдови.

бюджет участия Славянск

Цікава тема об'єднала активістів, що залучені до  впровадження прогресивних інструментів демократії в суспільне життя своїх міст.

бюджет участия Славянск

 

Учасники зі Слов’янська та Краматорська протягом всієї дискусії ділилися своїми враженнями та ідеями від вже реалізованих проектів і задумками на майбутнє.

"Ми дізналися як і де був започаткований громадський бюджет, познайомилися з інструментами пошуку ідей та етапами проєктування" - пишуть вони у своїх дописах.

бюджет участия Славянск

Було дуже цікаво - постійно змінювались картинки на екрані: роліки про бюджет участі, слайд-шоу минулих подій проєкту , цікаві картинки презентацій.

Захід мав емоційне завершення - вдячність за «слова, які надихають вас на подальші дії» ... і потім оплески он-лайн.

бюджет участия Славянск

Організатори заходу подякували за чудовий виступ Лилії Кислициній за презентацію проєктів ГБ Краматорська , Олені Пищалці за допомогу з налагодженя звуку, Ользі Горват за розповідь про те, як починалися проєкти в Слов'янську , Ірині Литвин за екскурс в тему щодо написання проєктів, та постійному участнику зі Слов'янська Андрію Карпенко.

бюджет участия Славянск

Саме Андрій нагадав всім про започаткування проєктів від громадян у Слов'янську, додавши чудові метафори.

Звісно, подяка керівнику Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development Сергію Лобойко за надихаюче вступне слово та класні ідеї по темі.

бюджет участия Славянск

Емоційні враження від учасників онлайн семінару лише підкреслили значущість заходу.

Так Ольга Краснощек пише: "Це була дійсно ПОДІЯ!! Нам було чим поділитися, і гадаю , у кожного учасника проєкту є думки на майбутнє. Дякую всім!!! Вебінар , як і всі заходи від Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development був цікавим спочатку і до самого кінця.

бюджет участия Славянск

Світова історія розвитку Громадського бюджету, як подати проєктну заявку, де брати ідеї, як реалізувався проект "Демократичне врядування у Східній Україні", про це та інше почули не тільки Слов'янськ та Краматорськ, на вебінарі були присутні мешканці інших міст України і навіть Молдови! Просто супер!!!" Завершує свій допис мешканка Слов'янська.

Ще одне враження отримали від активного учасника заходу, мешканця Слов'янська Віктора Мицько.

 

Діяльність Центру Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development у Слов'янську продовжується. Сьогодні, 2 грудня відбудеться нова зустріч в форматі Конференції “Демократичне управління громадою на основі даних" Долучайтесь!

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: