Время года и погода – ерунда: Нацгвардейцы выполняют свой долг на блок-постах


Пора року, погода або інтенсивність трафіку – все це не причини для того, щоб втрачати пильність. Нацгвардії виконують свій обов’язок на блок-постах і взводних опорних пунктах цілодобово - проводять ізоляційно-обмежувальні заходи.

Яких результатів в службі досягли нацгвардійці ОТУ «Північ» в останній місяць осені?

За останній місяць на блок-постах гвардійці затримали лише 6 громадян за адміністративні правопорушення, але це не говорить, про покращення криміногенної ситуації на Луганщині. Як зазначили в угрупуванні НГУ карантинні заходи, а також тимчасово закриті пункти пропуску вплинули на ситуацію.

Про це повідомляє прес-служба НГУ в ОТУ «Північ».

Щодо криміногенної ситуації, лише 21 листопада під час проведення спільних оперативно-профілактичних заходів у Старобільську було вилучено 2 корпуси гранат (РГД-5 та Ф-1), 2 запали (УЗРГМ та УЗРГМ -2), пістолет Walter CP 88, 6 грам речовини канабісу. Крім того, було вилучено 4 одиниці зброї за порушення строків реєстрації. Взагалі за підсумками відпрацювання було відкрито три провадження за статтями Кримінального кодексу України та виявлено 57 адміністративних правопорушень.

Читайте также: «Бойові побратими», «антидепресанти», «рятівники» – вони ті, хто служить з гвардійцями в ООС.

1 листопада під час перевірки автотранспорту на стаціонарному блок-посту було виявлено 5 бочок з бензином без документів. Громадянина було затримано, співробітниками поліції складено постанову про адміністративне правопорушення.

5 листопада особовим складом мобільного блок-поста в районі н.п. Бахмутське було зупинено вантажний автомобіль «КАМАЗ», водій якого перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Громадянина було передано працівникам Національної поліції України в м. Бахмут.

«Під час роботи мобільного блок-посту ми перекриваємо площу понад сто кілометрів. Головна задача не допустити несанкціонованого перевезення вантажів з непідконтрольних територій, затримання недобросовісних водіїв. Люди зустрічаються різні, в тому числі й такі, хто хоче проїхати на підконтрольну територію в об'їзд стаціонарного блок-посту, а це вже викликає підозру. Тож ми намагаємось виставляти свій пост в найбільш неочікуваних місцях", - зазначає капітан Сергій Калінін.

Ще одного недобросовісного водія зупинили нацгвардійці мобільного блок-посту біля села Степове 7 листопада. Цього разу у мотоцикліста не опинилося водійського посвідчення, проте водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Командиром мобільного блок-посту було викликано працівників Національної поліції.

Порушення порядку провадження господарської діяльності, а саме перевезення пасажирів, або товарів без відповідних дозволів і документів – одне з розповсюджених правопорушень, що виявляють правоохоронці на блок-постах.

9 листопада поблизу населеного пункту Широкий на стаціонарному блок-посту військовослужбовцями чергової зміни Нацгвардії спільно з працівниками Податкової поліції було встановлено факт заняття підприємницькою діяльністю без реєстрації. Громадянин здійснював перевезення деревини за грошову винагороду без відповідних документів. У зв’язку з чим на затриманого було складено протокол про адміністративне правопорушення та направлено до суду.

Вночі 26 листопада нацгвардійці виявили водія, що здійснював перевезення пасажирів з Харкова до села Мілове Луганської області за грошову винагороду
без відповідної на те державної реєстрації. Про що також було складено
адміністративний протокол.

Також нагадаймо, що 24 листопада на одному з взводних опорних пунктів військовослужбовці Слов’янського полку виявили чоловіка середніх літ на території об’єкта, який охороняли. У затриманого не було при собі жодних документів, у кишені був складний туристичний ніж. Громадянин пояснив, що прямував до водойми, де рибалив, та заблукав. Гвардійці викликали поліцейських та передали їм затриманого.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
11

Эта запись была размещена в рубрики: