Славянск-онлайн: образование, управление и развитие. Регистрируйся на обсуждение 2 декабря!

Вже зовсім скоро відбудеться підведення підсумків спільної плідної роботи влади та громадськості Слов'янська щодо впровадження інструментів електронної демократії, яке проводилось протягом останніх місяців.

Цього разу організатори запрошують всіх бажаючих долучитися до Конференції в форматі онлайн, де буде обговорені та визначені подальші кроки на меті розвитку Слов'янська!

Конференція“Демократичне управління громадою на основі даних. Кейси Краматорська та Слов’янська” відбудеться 02 грудня 2020 року з 13:00 до 16:00.

Для участі реєструйтесь за посиланнямhttps://forms.gle/4e1z2VnWBNYjXzkB7.

Програма Конференції:

13:00 - 13:15 Вітальні слова

13:15 - 13:30 Результати пілотного проєкту за підтримки проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”

14:30 - 16:00 Панельні дискусії:

✔️Демократичне планування цифрового розвитку громади: від аналізу ІТ-активів до управління на основі даних

✔️Розвиток освітньої мережі громади на основі даних та інноваційні інструменти долучення мешканців (Шкільний громадський бюджет)

✔️Демократичне управління громадою на основі даних на Сході України: наступні кроки

Захід відбудеться в рамках проекту, який реалізує Центр розвитку інновацій за підтримки проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” у Краматорську та Слов’янську.

Майже півроку команда експертів Центру розвитку інновацій допомогала Краматорську та Слов’янську перейти до демократичного управління на основі даних. За цей час спільно з представниками влади, громадськості, бізнесу та освітянами було:

- розроблено Програми про Шкільний громадський бюджет
- розпочато діалог про вдосконалення та оптимізацію освітньої мережі
- вдосконалено та доповнено Програми інформатизації
- впроваджено та розроблено ряд е-рішень для управління на основі даних, серед яких: Економічний профайл (https://cid.center/sme/) та геоаналітичні дашборди (https://cid.center/e-solutions/).

Було проведено десятки робочих зустрічей та вебінарів під час яких місцева влада спільно з громадськістю напрацьовували кращі рішення для розвитку міст.

Мета - допомогти у розвитку місцевої демократії, співпраці між владою та громадськістю шляхом е-розвитку. Проєкт спрямований на створення прозорого бюджетного процесу та залучення громадськості до вдосконалення міських цільових програм на основі аналізу даних із використанням е-рішень.

Долучайтесь до майбутнього вашого міста!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
10

Эта запись была размещена в рубрики: