В 2020 году полицейские Славянска зафиксировали 78 фактов торговли в неустановленных местах

З початку року поліцейські Слов'янська задокументували 78 фактів торгівлі у невстановлених місцях 

Реалізатори намагаються продати людям продукти харчування та промислові товари з сумнівних вітрин: багажників автомобілів, переносних столів та лотків. Найбільше скупчення таких торговців спостерігається в районі центрального ринку.

 Найбільш поширені місця торгівлі – територія поблизу ринків. Правопорушники без будь-яких документів, які б підтверджували право на торгівлю, реалізовують продукти харчування, яке швидко псується, тим самим піддаючи здоров'я городян небезпеці.

В цьому році правоохоронці склали та направили до суду для прийняття рішень 127 адміністративних протоколів за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Згідно з рішенням суду по 31 протоколу накладено штрафів на суму майже 1000 гривень. За торгівлю з рук в невстановлених місцях відповідно до ч. 1 ст. 160 КУпАП передбачено штраф у розмірі від 17 до 119 гривень.


Деякі торговельні лотки розташовувалися таким чином, що вони перешкоджали паркування транспорту і вільному пересуванню пішоходів по тротуарах. У таких випадках дільничними було складено протоколи за статтею 152 КупАП «Порушення правил доброустрою територій міст та інших населених пунктів», санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
4

Эта запись была размещена в рубрики: