Глина для всіх. У Слов’янську діти з вадами зору долучились до гончарства

Курс керамики в Славянске
Як раніше повідомляв "Діловий Слов'янськ", у Словянську завершилася освітня програма в рамках проекту "Збільшення стратегічного потенціалу керамічного кластеру з центром у м. Слов'янську".

Проект проводився в рамках гранту з навчання базовим керамічним технологіям вихованців Словянського Центру дитячої та юнацької творчості.

Курс керамики в Славянске

У облаштованій для професійного навчання у приміщенні студії керамічної майстерності на базі ДЮК "Орлятко" ЦДЮТ Слов'янська, діти у віці 9-11 років вивчали живопис, вчились ліпити з глини та створювати вироби на гончарному крузі.

Курс керамики в Славянске

Протягом навчання вони навчались основам керамічного ремесла від досвідчених майстрів-гончарів. Учні отримали на базі майстерні навички створення художньої кераміки.

Курс керамики в Славянске

В рамках проекту протягом 3 тижнів керамічну майстерню відвідували до 20 дітей, частина з них з вадами зору.

По закінченні курсу, 22 грудня, юні кераміки отримали сертифікати та солодощі від Спілки виробників художньої кераміки Слов'янська.

Організатори сподіваються, що малеча у подальшому обере для себе гончарну професію та продовжить вікові традиції Слов'янської кераміки.

Навчання проходило в рамках співпраці організації слов'янських кераміків з відділом освіти Слов'янської міської ради.

Курс керамики в Славянске

Нагадаємо, що раніше з керівництвом Слов'янська був підписаний Меморандум між міською владою та організацією кераміків Слов'янська, який передбачає реалізацію проекту "Збільшення стратегічного потенціалу керамічного кластеру з центром у городе Слов'янську", який здійснюється в рамках проекту ПРООН "Підтримка Європейськім Союзом сходу України - Відновлення, Зміцнення миру та урядування" за підтримки Европейського Союзу, представленого Європейською комісією.

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: