Юные полицейские высадили деревья в центре Славянска

      

У такий спосіб хлопці та дівчата відзначили п’яту річницю створення громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Це перша алея – символічний подарунок від юних патріотів лігівців містянам.

П’ять років свого існування слов'янська ланка "Ліги майбутніх поліцейських" була однією з найактивніших в області. Зараз слов'янська Ліга нараховує 16 учасників, і кожен з них, незважаючи на юний вік, є особистістю.
При цьому підлітки намагаються не тільки проявляти свої творчі здібності, а й виховувати в собі якості лідерів.Більшість учасників молодіжної організації - це учні старших і випускних класів. За цей час багато лігівців закінчили школу та вступили до ВНЗ в інших містах.
В цьому році 10 підлітків стали курсантами вузів МВС. Не дивлячись на те, що вони не можуть приймати активну участь в діяльності Ліги, вони вважають себе лігівцями.

Щороку святкування річниці відбувається у різних форматах: спортивні змагання, гумористичний та творчі фестивалі. Цього року слов'янські лігівці відзначили свою річницю екологічною акцією. Діти висадили алею дерев у парку «Мрія».

Поліцейські та рятівники допомогли підліткам у створенні алеї. Вибираючи дерева, було враховано пізню посадку. Всі саджанці з повністю сформованим корінням. Тому вже навесні вони почнуть зеленіти і радувати. Згодом тут встановлять відповідну табличку – і це стане хорошою пам’яттю для усіх, хто її створив.

Лігівці сподіваються, що це стане традицією, і у Слов’янську й надалі будуть висаджувати дерева.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
3

Эта запись была размещена в рубрики: