Про що говорить Слов’янськ? Найпопулярніші і найактуальніші теми за минулий тиждень.

"Діловий Слов'янськ" підводить підсумки та презентує огляд подій минулого тижня, що виявились найбільш резонансними для мешканців Слов'янська.

Карантин вихідного дня

Одна з найпопулярніших тем минулого тижня — введення карантину вихідного дня. Багато жителів міста незадоволені таким нововведенням і висловлюють своє незадоволення в соціальних мережах. Так, наприклад, Світлана Олійник пише:

"Логіка відсутня повністю. Якщо людина не потрапить у вихідні в той магазин куди їй буде треба, після роботи масово практично в один і той же час і контактувати буде сила-силенна людей, і карантин вихідного дня нікого не врятує."

Слов'янські підприємці теж обурені. Директор ресторану «Taler» Олексій Кормишов, пише на своїй сторінці в Фейсбук, що «карантин вихідного дня» не тільки не ефективний для протидії коронавірусу, але і завдає непоправної шкоди малому і середньому бізнесу.

Він зазначає, що малий і середній бізнес розуміє і підтримує боротьбу з епідемією. І вже працює з жорстким дотриманням всіх карантинних обмежень. Йдеться про масочний режим; дотримання соціальної дистанції; санобробку і дезінфекцію приміщень; заборону на проведення масових заходів, весіль і т. д.

Тролейбус на Хімік

Також в соціальних мережах люди активно обговорювали запуск довгоочікуваного троллейбусного шляху до Хіміка. Перший рейс із зупинки «Ж.-Д. вокзал »вирушив 14 листопада, о 8:04. Дорога туди і назад займає близько 70 хвилин.

Як розповів мер Слов'янська, поки на даному маршруті будуть працювати тролейбуси з використанням безконтактної технології. На зупинці «Автовокзал» тролеї знімаються, і далі рух йде автономним ходом. На зворотному шляху приєднання до мережі відбувається на зупинці «Сквер «Мрія». Люди в комментарях надзвичайно раді такій новині, але вже виказують пропозиції щодо нових рейсів.

"Тролейбуси на Бетонмаш, освітлення мікрорайону Бетонмашу — там теж живуть люди! Будемо вам вдячні." — пише Інна Величко.

Діагностичний центр у Слов'янську відкрито

Дуже популярною темою для обговорень стала новина про те, що в Слов'янську відкрився обласний діагностичний центр. Медичний заклад працював перший тиждень. Тепер мешканці міста мають можливість діагностувати захворювання на вищому рівні. Як розповів керівник центру Олексій Яковленко, у Слов'янську сьогодні немає аналогів.

МРТ, КТ, рентген, ендоскопічні дослідження, УЗД діагностика — все це вже працює.

Але головне, що всі послуги, які надає центр, є безкоштовними. Щоб скористатися ними, потрібно отримати напрамок від сімейного лікаря.

В обговоренні в Фейсбуці люди пишуть, що діагностичний центр — це відмінно, але деякі жителі міста стикаються з несумлінними лікарями, які відмовляються  виписувати направлення.

Школярі повернулись за парти

Також актуальною стала новина про те, що школярі знову повертаються за парти. Заняття в школах відновилися з 18 листопада. За словами директорів шкіл, в кожному класі, за станом на 18 листопада, з різних причин відсутні від нуля до п'яти чоловік. Всі санітарні норми строго дотримуються.

Батькам надано можливість залишити дитину на дистанційному навчанні. Поки скористалися нею мало хто. Люди в коментарях розділилися на два табори.

Хтось задоволений поновленням навчального процесу, так наприклад, Ольга Ушкалова пише, що більшості батьків нікуди подіти маленьких дітей, поки вони на роботі, займатися з дітьми у працюючих батьків теж немає часу, тому відновлення роботи навчальних закладів — це добре.

Інші батьки вважають, что в такій епідситуації краще поберегтися. Віталій Кузьмич пише:

"Начебто і дитину в школу потрібно відправляти, і мама у мене вдома у віці з купою болячок. Дитина може і проскочити, а ось наші батьки пенсіонери навряд чи. Ось і виходить дилема між дітьми і батьками. Або ти можеш бути хорошим батьком, але в підсумку виявитися дуже поганою дитиною або навпаки... "

За матеріалами інтернет
Наталія Пахомова

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

20
1

Эта запись была размещена в рубрики: