В Славянске предупреждают о теневой занятости


До уваги роботодавців та найманих працівників

 Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області           доводить до відома роботодавців та працівників наступну інформацію:

По всій країні проходять масові заходи детінізації зайнятості (доручення Прем’єр Міністра від 22.01.2020 №2313/0/1/20). Триває інформаційна кампанія щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових договорів. Працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, який супроводжується повідомленням до органу податкової служби.

Використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин позбавляє їх в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, гідної пенсії, а також отримання житлової субсидії.

Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто, у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску.

Якщо роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за своїх найманих працівників (причиною може бути і виплата заробітної плати в «конвертах» без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості як з виплати заробітної плати, так і зі сплати страхових внесків), то періоди, за які не сплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

З 1 січня 2018 року  набула чинності пенсійна реформа, згідно якої для призначення пенсії за віком необхідно мати 25 років страхового стажу та протягом 10 років страховий стаж  буде збільшено до 35 років. Тобто, на сьогодні для набуття права на призначення пенсій потрібно мати 27 років страхового стажу.

Наявність у роботодавців великої кількості договорів ЦПХ та укладання їх на тривалий період є приводом для проведення перевірок органами Держпраці, здебільшого у таких договорах вбачаються ознаки трудових відносин, тому роботодавець може бути притягнутий до відповідальності.

Найманим працівникам слід вимагати від роботодавців укладання з ними трудових договорів, перевіряти чи зареєстрували їх у Пенсійному фонді та чи перераховують за них єдиний соціальний внесок.

Звісно, кожен сам вирішує – чи жити одним днем, чи мати впевненість у майбутньому та бути захищеним соціально. Але ще раз нагадуємо  – лише легальне працевлаштування гарантує людині її конституційні права. Якщо людина працює в «тіні», вона втрачає впевненість у завтрашньому дні.

Подбайте про майбутнє своє  та найманих працівників вже сьогодні!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

18
11

Эта запись была размещена в рубрики: