Удаление. Задержание. Деблокирование: Служба судебной охраны в действии


У Краматорську провели тактико-спеціальні навчання співробітників Служби судової охорони Донеччини

У Краматорську в Перший апеляційний адміністративний суд 18 листопада відбулись тактико-спеціальні навчання взводу швидкого реагування та підрозділу охорони, особистої безпеки суддів Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області.

Інструктаж для співробітників провів заступник начальника зі служби ТУ ССО у Донецькій області Артем Шевченко.

Під час навчань відпрацювали посилення охорони суду, стримування натовпу, перекриття вільного доступу до залу судового засідання або будівлі суду шляхом відточування тактичних прийомів “Видалення”, “Затримання” та “Деблокування приміщення (без заручників)”.

Заступник начальника зі служби ТУ ССО у Донецькій області майор Артем Шевченко наголосив на тому, що першочерговими завданнями Служби судової охорони є створення безпечних умов для суддів, членів їх сімей, працівників апарату суду та учасників судових процесів.

За його словами, співробітники ТУ ССО готуються до екстремальних ситуацій заздалегідь – вирішують ситуативні завдання та інтелектуальні задачі, займаються фізичною підготовкою, підвищують кваліфікацію з надання першої домедичної допомоги. Зокрема беруть участь у психологічних тренінгах з методики психологічної саморегуляції та самоконтролю, кризового менеджменту, поведінки під час стресових ситуацій.

Навчання проводяться регулярно згідно затвердженого плану. Такі заходи допомагають сформувати у особового складу необхідні професійні та морально-психологічні якості.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
6

Эта запись была размещена в рубрики: