Водії Слов’янська – будьте пильні та уважні на залізничних переїздах!

Більш 1,2 млн. людей у всьому світі гинуть щорічно при ДТП і ще 20-50 млн. людей отримують травми. Майже половина смертельних випадків в результаті ДТП в світі приходиться на долю пішоходів, велосипедистів та мотоциклістів. ДТП є головною причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років.

Аварійність в Україні продовжує зростати колосальними темпами. Навіть в період карантину, смертність в ДТП не знизилася, а навпаки зросла на 10% и досягла 231людини. За інформацією патрульної поліції в Україні протягом 9 місяців 2020 року на автодорогах сталося 118884 випадки ДТП, у тому числі 19123 ДТП з потерпілими, в яких загинуло 2484 людини і травмовано 23693.

За 10 місяців 2020 року на залізничних переїздах і коліях поза залізничними переїздами стався 51 випадок ДТП, у тому числі 45 випадків на переїздах і 6 випадків на коліях поза переїздами. Внаслідок дорожньо - транспортних пригод загинуло 8 осіб та 28 осіб травмовано.

Основними причинами дорожньо - транспортних пригод є порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів, проїзду перехресть, керування транспортом у нетверезому стані, перевищення безпечної швидкості руху, виїзд на смугу зустрічного руху, недодержання безпечної дистанції.

Більшість водіїв нехтують елементарними правилами проїзду через залізничні переїзди. Навіть на переїздах, що охороняються при закритих шлагбаумах та заборонених показниках світлофорів водії транспортних засобів,
проїжджають перед поїздом, що наближається, ризикуючи своїм життям та життям інших людей. Забуваючи про те, що рухомий склад, який рухається зі швидкістю 100 кілометрів на годину і більше, неможливо зупинити в одну мить. Для повної зупинки йому потрібен розрахунковий гальмівний шлях, який складає від 800 до 1600метрів.

Скільки нещасних випадків можливо було б уникнути, якби водії транспортних засобів дотримувалися правил дорожнього руху під час проїзду через залізничні переїзди. Більшість водіїв вважають, що ці правила можна ігнорувати. Іноді зневага елементарними правилами обертається жертвами та трагедіями.

Структурний підрозділ «Слов’янська дистанція колії» регіональної філії «Донецька залізниця» закликає власників транспортних засобів та пішоходів, дотримуйтесь, правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів та колій!!!

Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки !!! 

Шановні водії! Пам’ятайте, нехтування правилами загрожує не лише вашому життю і здоров’ю, але й безпеці пасажирських та вантажних перевезень залізниці.

Слов'янська дистанція колії

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: