Молодь Слов’янська: Cпілкуємось без пива і енергетиків


30-31 жовтня 2020 року в Слов’янську відбувся молодіжний захід «Адвокаційна кампанія. «Молодь – молоді. Ми за
спілкування без пива, паління та енергетиків», організатором якого виступив  молодіжний центр при КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» АртПростір «Happy Hub», за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

В рамках заходу на сцені КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» (орендована будівля КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» (вул. Солоділова, 1)  волонтерською ініціативною групою молодіжного центру АртПростір «Happy Hub» була розіграна інтерактивна коротка вистава.

Форум-театр - методика інтерактивної роботи серед різних прошарків суспільства, спрямована на вирішення соціальних проблем. Сутність методики форум-театру - це пошук в рамках запропонованої вистави - разом із учасниками й учасницями - шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації.

Після проведення Форум-театру, учасники заходу відвідали торговельні заклади міста, з метою інформування та привернення уваги населення до проблеми підліткового алкоголізму і тютюнопаління та залишили в закладах інформаційні матеріали щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Основна мета заходу - профілактика первинного споживання алкогольних і тютюнових засобів та висвітлення проблеми безпечного та змістовного дозвілля молоді.

Загалом, протягом двох днів, участь у заході взяло близько 30 активних молодих людей міста Слов’янська.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: