Зоряні малята Донеччини – шляхом натхнення та успіху


Всеукраїнський фестиваль «Зоряні малята»: популяризація національного культурного продукту у сфері культури та мистецтва

Всеукраїнський дитячий фестиваль «Зоряні малята» з року в рік збирає на сцені талановитих дітей віком від 3 до 7 років. Цей 2020-й рік – особливий. Карантинні обмеження не дозволяють зібрати в одному приміщенні дитячі творчі  колективи зі Слов’янська, Краматорська, Бахмута, Костянтинівки, Покровська, Добропілля, Дружківки, Часів Яра, Олександрівки, Білозерського, Миколаївки.

Проте це не заважає й надалі розвивати творчі здібності малюків – кожен колектив підготував відео-візитівку свого номеру в рамках фестивалю «Зоряні малята». Більш того, вперше це популяризація сучасного українського музичного контенту та творчості наших земляків-авторів.

Директор Всеукраїнського Благодійного фонду "Зірки та зіроньки" Людмила Черниченко зазначає, що на подібних дитячих конкурсах, зазвичай, використовують твори, запозичені у авторів з інших країн. Проте в Україні та в Донецькій області, зокрема, є багато наших співвітчизників, які продукують якісний музичний контент. І мета цьогорічного фестивалю – розказати про цих авторів, популяризувати їх творчість та розкрити таланти малечі.

Цьогоріч колективи підготували творчі номери під пісні Тетяни Ялової та Ірини Ісаєвої з Бахмуту,  Людмили Гайдук з Дружківки, Інни Куриленко зі Слов'янська – це автори дитячих пісень саме з Донецької області.

23 роки тому ми започаткували фестиваль «Зірки та зіроньки». А с часом вирішили відокремити малюків 3-7 років в окремий фестиваль. Адже некоректно порівнювати 5-річних та 15-річних танцюристів чи пісенних виконавців. Так і з’явився фестиваль «Зоряні малята». І за останні 11 років фестиваль набув величезної популярності по всій Україні, - зазначила Людмила Черниченко.

Важливо, що фестиваль «Зоряні малята» залучає широку творчу аудиторію: 650 дітей з Донецької області, близько 1300 батьків та десятки керівників творчих колективів. Завдяки їм діти, які роблять перші кроки на професійній сцені, з часом виборюють призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. А зростаючи на авторських україномовних піснях, ще й будуть популяризувати україномовний музичний контент.

 Партнери проекту: «Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та зіроньки», Управління культури і туризму Донецької ОДА, компанія «Ласунка», парк розваг «City Smile», інтернет-ресурс «Фестивальний Портал».

Керівник проекту – Голова правління БФ «Зірки та зіроньки» Олена Некрасова


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: