Конкурс “Дієва громада”: Слов’янськ у лідерах цифрової трансформації

Слов’янськ виграв конкурс “Дієва громада”.

Слов’янськ став переможцем конкурсу “Дієва громада”, що проводився Міністерством цифрової трансформації України. В ньому прийняли участь 700 громад з усієї країни. Захід передбачав 16 номінацій.

Наше місто одержало перемогу в номінації “Взаємодія влади і громади” серед міст чисельністю більше 100 тис. осіб.

Цьому сприяло впровадження цілого набору електронних інструментів, що дозволяють почути думку кожного мешканця міста. Серед них: Е-приймальня, Е-петиції, Бюджет участі, Е-консультації, чат-бот "Слов'янськ проти наркотиків" та мобільний доданок "Smart місто" (App Store, Google Play) який це все в собі об'єднує.

“Ми декілька років просувалися у цьому напрямку і отримали результат. Дякую усім, хто приймав і приймає у цьому участь: посадовцям, громадським організаціям, активістам та бізнес-партнерам”, - зауважив міський голова Вадим Лях.

Він також зазначив, що робота зі спрощення для мешканців отримання будь-яких адміністративних та соціальних послуг буде продовжена.

Окрім того, начальник відділу інформаційного забезпечення Слов'янської міської ради В'ячеслав Самохвалов, каже, що вони поставили собі за мету перевести більшість державних послуг в режим онлайн. Саме тому было розроблено технічну можливість реалізації цього процесу, так званий персональний кабінет замовника послуг, де людина зайшовши до нього, може онлайн замовити талончик на відвідування ЦНАПА.

Причому зробити це можна на зручний день і час календарного тижня. Крім того, новий сервіс надає можливість перевірити стадію виконання послуги та скористатися персональним кабінетом для замовлення будь-
якої послуги. Це прибирає необхідність з’являтися у ЦНАПі особисто, що
є вкрай прийнятним під час карантинних обмежень.

Додамо, що перелік послуг, доступних для онлайн-замовлення, буде розширюватися.

Зазначимо також, що слов’янський ЦНАП обслуговує не тільки городян, але й мешканців населених пунктів Донецької та інших областей України.

Серед ключових послуг місцевого значення: отримання довідок, реєстрація місця проживання. запис на оформлення біометричних паспортів — як внутрішніх, у вигляді ID-картки, так і закордонних. Наразі можна записатися на тиждень уперед.

До персонального кабінету можно увійти за номером телефону та індивідуальним паролем, який надаватиметься за бажанням кожному відвідувачу ЦНАПА, після перевірки його особливих даних, які внесені до системи. Ті, в кого немає можливості попередньо зареєструватися через інтернет, можуть зробити це в приміщенні ЦНАПу через термінал електронної черги за допомогою адміністратора.

Посилання для онлайн-реєстрації: https://cnap.slavrada.gov.ua/zpryjom
Наталія Пахомова


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
5

Эта запись была размещена в рубрики: