Молодежь в Краматорске обучают креативному предпринимательству


За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) у Краматорську з червня працює простір “Арт-коворкінг”. У ньому є обладнання для друку, шиття, також сюди приходить молодь поспілкуватися, реалізувати свої творчі ідеї.

За цей час простір відвідали понад сто сімдесят молодих людей, вони взяли участь у майстер-класах, отримали консультації.

У жовтні тут почали навчати креативному підприємництву. Навчальна програма розрахована на три модулі. Перший модуль “Креативне мислення”, він був присвячений дизайну.

Участь у навчанні беруть двадцять молодих людей, які стали резидентами простору, мають підприємницькі ідеї та хочуть навчитися заробляти на цьому. Головною умовою відбору до навчання була участь у попередніх майстер-класах.

“За пів року роботи ми маємо постійних резидентів – молодих людей, які приходили до нас, спілкувалися і створювали авторські речі – блокноти, сумки, бананки, футболки з принтами. Навчалися творчо втілювати свої ідеї. Зараз ми хочемо навчити їх заробляти на цьому, використовуючи творчий капітал, тому розпочали школу креативного підприємництва”, - розповіла менеджерка проєкту Олена Кучерук.

Наступний модуль навчання буде присвячений бізнес-моделюванню, він запланований на середину листопада. Третій модуль стосуватиметься продажів, у тому числі онлайн, навчання має відбутися у кінці листопада.

Наразі молоді люди, які відвідують школу, розробляють прототипи своїх продуктів. Це брендований одяг – футболки з принтами, авторськими малюнками. Також розробляють прототип журналу для молоді.

“Я дуже хотіла потрапити на цей курс, щоб більше знати про креатив, бізнес-процеси, отримати підприємницький досвід. Зараз я працюю над створенням власної лінійки одягу та інших предметів – це будуть футболки, плакати, наліпки. Я захоплююся малюванням, дизайном, для мене дуже важливо втілити у життя цю ідею. Впродовж місяця я маю випустити цю лінійку одягу, також планую розмальовувати сумки, частину товарів з моїм дизайном буду замовляти через аутсорсинг”, - сказала учасниця навчальної програми, десятикласниця з Краматорська Аліса Борисова.

Між модулями учасники навчальної програми мають практичні завдання.

В Арт-коворкінгу також чекають жителів Краматорська з творчими ідеями – тут можуть надати експертну підтримку з дизайну, маркетингу, продажів молодим людям, які хочуть заробляти, реалізуючи свої творчі ідеї.
Нагадаємо, креативний простір “Арт-коворкінг” створила громадська організація “Молодіжний рух "Shift" за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”. У ньому є обладнання для шиття, друку, виготовлення брендованих сувенірів.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.
#СхідМожливостей

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: