Куда обращаться при подозрении на коронавирус. Памятка для жителей Славянска


Пам’ятка для мешканців Слов’янська: куди звертатися при підозрі на коронавірус. Про перелік дій у випадку захворювання повідомляється на сайті Слов'янської міської ради.

Якщо з’явилися ознаки гострої респіраторної інфекції, а саме: підвищення температури тіла більше 37 С, кашель, ускладнене дихання, біль у кістках та м’язах, слабкість тощо, необхідно звернутись до сімейного лікаря.

Якщо Ви ще не обрали сімейного лікаря, співробітники відділу охорони здоров’я радять звернутися до амбулаторії за місцем проживання:

Лікар приймає рішення щодо подальшого обстеження на COVID за показниками (ПЛР або ІФА), лікування, а при необхідності - госпіталізації.

За призначенням сімейного лікаря мобільна бригада Центру первинної медико-санітарної допомоги приїде до пацієнта додому та проведе відбір біологічного матеріалу. Перед цим людині обов’язково зателефонують.
Спостереження за перебігом хвороби та самопочуттям пацієнта зазвичай проводиться в телефонному режимі. При необхідності (погіршення самопочуття, поява нових проявів ускладнення захворювання) лікар приїде та огляне Вас вдома.

При різкому погіршенні самопочуття, необхідно звернутися до швидкої допомоги, зателефонувавши 103.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: