У Донецькій області розпочато реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати»

У Донецькій області розпочато реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати»


Громадською організацією «Відкрита економіка» з метою забезпечення пріоритетних потреб малого і середнього бізнесу регіону розпочато реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Пандемія та поширення коронавірусу COVID-19 надали онлайн та відео напрямкам додатковий поштовх. Стрімко збільшилась не лише кількість платформ і сервісів, що забезпечують трансляцію та відеозапис, а й з'явилися різноманітні інструменти зворотного зв'язку. Так можна й підтягнути свої знання у певній сфері, й обрати новий напрямок діяльності, й навіть знайти ділових партнерів.

Завдяки проєкту має з'явитися унікальна креативна програма та комбінована дистанційна система, спрямовані на створення майданчику з різноманіттям функціональних можливостей, якими зможуть скористатися підприємці та представники бізнес-спільноти підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей та в окремих районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Підприємці не тільки матимуть змогу брати участь у тренінгах та вебінарах, а й будуть розробляти свої унікальні проєкти, щоб задовольняли свої потреби у діловому спілкуванні.

Ще однією важливою перевагою проєкту є дистанційованість. Тобто долучитися до роботи можна з будь-якого міста, навіть країни. Досить комп’ютера і стабільного виходу в інтернет. Плюс – є можливість самому обрати зручний час для перегляду контенту у записі.

Наразі, тривають роботи з ремонту приміщення, в якому буде облаштовано відеостудію. Попереду – навчання учасників проєкту та практичні курси.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

P.S. Публікація видана в рамках реалізації проєкту ««Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати»», що реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Відкрита економіка» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Cоюзу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: