Кераміки в Слов’янську підписали меморандум з профосвіти

21 жовтня в Слов'янську відбулось підписання Меморандуму між міською владою представленої міським головою Слов'янська Вадимом Ляхом та головою Союзу виробників художньої кераміки Слов'янська Олександром Семенцем за участю керівника грантового проекту Андрія Міщенко.

Діяльність в рамках Меморандуму передбачає реалізацію проекту "Збільшення стратегічного потенціалу керамічного кластеру з центром у городе Слов'янську", який здійснюється в рамках проекту ПРООН "Підтримка Європейськім Союзом сходу України - Відновлення, Зміцнення миру та урядування" за підтримки Европейського Союзу, представленого Європейською комісією.

В рамках співпраці організації слов'янських кераміків з містом передбачається сприяння з боку міської влади в організації освітнього процесу для виробників кераміки та дітей з інвалідністю в навчанні керамічним технологіям та виробництві керамічних виробів.

За словами міського голови Вадима Ляха, керівництво міста завжди допомагало і далі буде надавати необхідне сприяння для розвитку кераміки у місті Слов'янську.


Едуард Торський
фото автора
монтаж відео Сергій Кулешов
Деловой Славянск


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
2

Эта запись была размещена в рубрики: