В Краматорске презентовали Книгу памяти погибших героев 2014 – 2020


Мав честь сьогодні особисто вручити членам родин загиблих захисників України примірники “Книги пам’яті”, створеної Донецькою ОДА.

Робота над цією книгою була важкою емоційно, але вкрай необхідною. Тому що “на фронті загиблі” – це не просто сухий рядок зі щоденних зведень операції Об’єднаних сил, це справжні людські долі.

Ми задумали цей проєкт, щоб хай навіть стисло, але донести інформацію про кожного з тих, хто віддав життя за Україну. Тому що здатність передавати пам’ять – це головне, що відрізняє нас від тварин, і пам’ять – це єдине, чим можемо віддячити тим, кому вже ніколи не подякуємо особисто.

Дякую усім, хто працював над “Книгою пам’яті”. Дякую нашим колегам з Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства у справах ветеранів, Служби безпеки України та їхніх територіальних підрозділів у Донецькій області за надану інформацію та неоціненну допомогу під час створення книги.

Її ми видали коштом обласного бюджету - на це спрямували 78 тисяч гривень. Надрукували 500 примірників. Передамо їх у музеї, бібліотеки, а також кожній родині, яка втратила на війні свого захисника.
Допоки світу й сонця, ми пам'ятатимемо!

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
10

Эта запись была размещена в рубрики: