Патрульные приняли участие в масштабных антитеррористических учениях в Славянске


12 та 13 жовтня в рамках операції Об’єднаних сил відбулися планові навчання з протидії диверсійним та терористичним загрозам. Тренування відбувалися на кількох стратегічних об`єктах міста в умовах, максимально наближених до реальних.

Участь у навчаннях взяли представники регіональних підрозділів Збройних Сил України, штабу Об’єднаних сил, Служби безпеки, Нацгвардії, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Патрульні поліцейські виконували завдання в рамках повноважень патрульної поліції, пов’язаних з протидією диверсійних та терористичних загроз.

За легендою, 12 жовтня умовні диверсанти проникли в Слов’янськ із диверсійним завданням. Свою увагу вони звернули на військову частину ЗСУ, водонапірну башту, очисні споруди та залізничний вокзал. Керівники штабу навчань отримали інформацію щодо шістьох умовних диверсантів, які встигли здійснити умовний вибух на території вокзалу. Було оголошено перехват. Чотирьох умовних зловмисників затримано на одній з вулиць Слов’янська. Ще декілька переховувались в місті, але наступного дня під час силового штурму будівлі покинутого лікувального закладу на мікрорайоні Хімік їх також затримали.

Пресслужба батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
15

Эта запись была размещена в рубрики: