Славянцы привезли 2 победы с профтурнира ММА «Zaruba fight night» в Одессе


11 жовтня в місті Одеса проходив професійний турнір з ММА «Zaruba fight night».

Cпортсмени з міста Слов’янськ, вихованці професійного бійцівського клубу «Тріада» (керівник Андрій Безуглий) одержали 2 перемоги, взявши участь у цих змаганнях. 

Богданов Сергій у ваговій категорії до 66 кг. в результаті трьох наполегливих раундів, одержав перемогу над Цобенко Володимиром, майстром спорту з бойового самбо, греко-римської боротьби, джиу-джитсу.

Пучков Олексій у ваговій категорії до 66 кг. в результаті двох раундів, не залишивши шансів на перемогу супернику, одержав перемогу над Русінко Сергієм, майстром спорту міжнародного класу з джиу-джитсу, майстром спорту з самбо та бойового самбо.

Шульга Владислав у ваговій категорії до 61 кг. зустрівся з Кохненко Владиславом, майстром спорту міжнародного класу з бойового самбо, джиу-джитсу, майстром спорту з самбо, однак в упорному протистоянні, у додатковому п’ятихвилинному раунді, поступився роздільним рішенням судей. 

Вітаємо слов’янських спортсменів, та їх тренера Андрія Безуглого з вдалим виступом, та бажаємо подальших успіхів на спортивних змаганнях!

ММА - скорочено від Mixed Martial Arts, також Змішані Бойові Мистецтва - це повноконтактний бій, що поєднує безлічі напрямків, технік і шкіл єдиноборств. Застосовується ударна техніка, боротьба, як в стійці (клінч), так і на підлозі (партер).


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
4

Эта запись была размещена в рубрики: