«Shift»: Унікальні упаковки та дизайнерські речі Арт-коворкінга Краматорська

Нещодавно у Краматорську відбувся майстер-клас “Упаковка: дизайн та брендінг” в рамках проекту  “Арт-коворкінг: креативне підприємництво для молоді”. 

Арт-коворкінг – це простір, в якому молоді люди можуть реалізувати свої підприємницькі ідеї, використовуючи обладнання арт-коворкінгу. Це можливість створити свій прототип за допомогою консультантів, протестувати його та розробити свою бізнес-модель.

Резиденти арт-коворкінгу займаються пошивом сумок, рюкзаків та бананок з використаного одягу, виготовляють авторські блокноти, стікерпаки та листівки,  створюють колажі та принти на футболках.

“Що нас зазвичай зупиняє? Немає машинки, немає матеріалів, не знаю як. Це все ми тут компенсуємо. У нас є машинки, у нас є матеріали, це вживаний одяг, який нам приносять. Також в нас є консультанти і тренери, які допоможуть втілити Вашу ідею. Все що ви хочете спробувати створити, ви можете зробити тут, а в подальшому навіть залишити в нашому магазині” – каже менеджерка проекту Олена.

До кінця цього року арт-коворкінг працює безкоштовно за підтримки USAID “Економічна підтримка східної України”, знаходиться за адресою Паркова, 99, м. Краматорськ.

Проект “Арт-Коворкінг: Креативне підприємництво для молоді” реалізовує громадська організація «Шифт».

Громадська організація «Шифт»  –  це молодіжна неурядова організація спрямована на розвиток творчих навичок та підприємницького мислення молоді.

«Шифт» була заснована влітку 2018 року та займається розвитком підприємницького мислення молоді.

За 2 роки організація реалізувала низку проектів – літній табір з соціального підприємництва, «Соціальне підприємництво для молоді зі сходу», школа підприємництва для підлітків «IdeaShift» та інші.

В рамках проекту “Арт-Коворкінг: Креативне підприємництво для молоді” було проведено низку мастер-класів, один з яких майстер-клас з теми: “Упаковка: дизайн та брендінг”.

Майстер-клас проводила Анна Статива – консультантка с друкарського обладнання, дизайнерка за освітою.

Під час першого заняття резеденти дізналися:  як зробити таку паковку, щоб зацікавити клієнта; як зробити так, щоб Ваш товар виділявся серед інших; також дізналися про головну функцію упаковки  – побудова канала комунікації з клієнтом, тому що упаковка це перше, що ти бачиш і саме вона справляє перше враження.

Далі всі резиденти коворкінгу отримали однакові розгортки з маленькими квадратними коробочками. Суть завдання полягала в тому, щоб вирізати, продавити контури згину, а також розворушити власну уяву,  придумати ідею і задекорувати коробочку.

На другий день коворкінгу потрібно було вибрати один товар з тих, що продаються в магазині організації  і створити для нього власний  концепт упаковки.

Аби потрапити у «Шифт» як коворкер, необхідно подзвонити, або написати в дірект, що саме ти хочеш зробити та вибрати з адміністраторкою вільну дату,  тому записуйся, якщо ти маєш нові, свіжі ідеї – надихайся та створюй.

Наталія Пахомова

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: