В Славянске активистов учили как противостоять давлению


9 жовтня 2020 року у Слов’янську на локації офісу платформи "Друкарня" відбулося проведення фокус-групи на тему «Моніторинг тиску на активістів та правозахисників в Донецькій області (м. Слов’янськ)».

У фокус-групі взяли участь 18 громадських активістів та правозахисників із міст Слов′янськ, Краматорськ та Покровськ. Моніторинг здійснювався у відповідності до Стандарт захисту прав правозахисників - «Публічно підтримати правозахисників».

Завдання моніторингу полягало у документуванні поточної ситуації з переслідувань, правового та позаправового тиску на активістів, правозахисників Донецької області, підвищення уваги суспільства та держави до цієї теми та зменшення рівню тиску на активістів.

Метою проведення фокус-групи було визначення ступеню дотримання міжнародних стандартів у моніторингу тиску на активістів та правозахисників, а також підвищення рівня висвітлення гострих питань тиску на правозахисників та активістів в медійному просторі. Усі озвучені думки та питання були зафіксовані та будуть опрацьовані у звіті для подальшого використання результатів проекту для наступних моніторингів з визначеної тематики .

Фокус-група проводилася учасниками міні-проєкту «Моніторинг тиску на активістів та правозахисників в Донецькій області (м.Слов’янськ)», що реалізується учасниками проєкту БФ “Восток-SOS” в партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program«Школи прав людини: право бути правозахисником».


фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
12

Эта запись была размещена в рубрики: