Славянск без барьеров! По результатам Форума доступности


09 жовтня громадська організація "Дотик" провела форум " Доступність -шлях до незалежного життя". 

Панельна дискусія "Доступність у нашому суспільстві" та розробка спільної карти взаємодії . Все це за допомогою БФ "Карітас Краматорськ"- без них ми б не впорались .

Я вірю ,що нас почують та ми зможемо зробити місто безбар'єрним - написала у своєму дописі у Фейсбук Олена Шаповал.

ГО "Дотик" презентував соціальний ролік про доступність та мобільність. Активісти звернулись до мешканців міста - дивіться та думайте, усвідомлюйте та не залишайтесь осторонь.

Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами: обмежена мобільність, ментальні та фізичні відмінності, нерозуміння з боку суспільства.

Будь-які бар’єри можна прибрати або здолати, але спочатку їх треба усвідомити.

Ми вирішили приєднатися до " Великої розмови..." Як виконується Конвенція ООН про захист людей з інвалідністю? Чи відчувають люди з інвалідністю свою гідність?

Дякуємо усім , хто долучився до проведення форуму ( просимо пробачення у всіх, хто не потрапив на цей захід- умови карантину не дозволяли велику кількість людей).

Ініціатива реалізується в рамках конкурсу міні-грантів для розвитку громадських ініціатив в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки уряду Німеччини


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: