Велодорожки Славянска: Активисты объявляют тендер


ГО Платформа Ініціатив "Теплиця" у тісній співпраці з Громадська організація “Східноукраїнський велоклуб “ТОР” та Спільно HUB продовжують адвокаційну кампанію щодо популяризації велоруху у Слов'янську.

Велосипед на сьогодні - це мобільний, екологічний, зручний засіб пересування приміськими та міськими маршрутами на роботу, навчання, у справах та прогулянках.

Отже, сам велосипедист має максимально почуватися у безпеці, комфорті, бути рівноправним учасником дорожнього руху на впорядкованому дорожньому полотні.

Саме тому команда #ВелоДвіжОк: ГО Платформа Ініціатив "Теплиця", Громадська організація “Східноукраїнський велоклуб “ТОР”, Спільно HUB у партнерстві зі Слов'янська Міська Рада при підтримці Програми ООН активно просувають ініціативу розвитку велоінфраструктури у Слов'янську.

Один з важливих кроків вже зроблено - оголошено Тендер на розробку Концепції розвитку велоінфраструктури у Слов'нську. Розробка Концепції розвитку велосипедної інфраструктури у місті Слов’янськ має на меті створення якісної та безпечної інфраструктури для велосипедного транспорту й малого електричного транспорту:
створення безбар’єрної, безпечної та зв’язаної мережі велосипедних шляхів (доріжок, смуг та ін.) для трудових та рекреаційних поїздок...

Детальніше з Тендером можна ознайомитись і взяти участь на порталі Громадський Простір

https://www.prostir.ua/?grants=tender-iz-rozrobky-kontseptsiji-rozvytku-veloinfrastruktury

_________________________________________
Проєкт реалізовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP
#ВелоДвіжОк
#teplo
#Теплиця

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
4

Эта запись была размещена в рубрики: