«Слов’янськ. Початок війни». Презентація книги на Соборній площі

У п’ятницю, 9 жовтня, о 15:00 на Соборній площі міста відбудеться презентація книги «Слов‘янськ. Початок війни» з передмовою міністра Арсена Авакова видавництва «Фоліо» (м. Харків).

У заході візьмуть участь: автор, директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко, директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький, військовослужбовці НГУ (в/ч 3035), поліцейські патрульного полку поліції особливого призначення «Київ».

Книга - це документальне дослідження та хронікальний літопис найважливіших епізодів битви за місто Слов’янськ Донецької області, захоплення якого загоном російських бойовиків Гіркіна-«Стрєлкова» 12 квітня 2014 року стало початком гібридної збройної військової агресії РФ на українському Донбасі. У книжці використано архівні фото й записи інтерв’ю з ключовими військово-політичними керівниками України, які ухвалювали головні рішення в ті буремні часи. Також у кожному з епізодів з’являються спогади героїв, що безпосередньо брали участь у тих драматичних, героїчних і трагічних подіях.

Захід відбудеться з дотриманням умов карантинних обмежень (маски, соціальна дистанція).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
22

Эта запись была размещена в рубрики: