Не забудь включить “ходовые огни”. С 1 октября езда только со светом


Полиция напоминает всем участникам дорожного движения о том, что с 1 октября все автомобили во время движении обязаны включать "ближний свет" или ходовые огни. Это внесено в правила дорожного движения Постановлением Кабинета Министров Украины.

За межами міста транспортні засоби рухаються на великій швидкості, тому включені фари або ходові вогні дозволяють водіям своєчасно побачити на дорозі транспортний засіб, відреагувати на нього та уникнути дорожньо-транспортної пригоди.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 11.02.2013 року № 11 «Про внесення змін в Правила дорожнього руху», з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах, які рухаються за межами міста повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. Змінений режим їзди передбачений пунктом 9.8. Правил дорожнього руху.

Ці зміни продиктовані підвищенням безпеки на дорозі, вони пов’язані поперед усього з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу в умовах недостатньої видимості, зокрема в осінньо-зимовий період коли знижується видимість з-за дощів, туманів, снігопадів та розповсюджуються на всі транспортні засоби, які рухаються за містом у світлу пору доби.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

П.С. Кстати, за нарушение этого правила водителям придется заплатить штраф в размере от 425 до 510 гривен (ч. 2 статьи 122 КУоАП). Не хочешь платить, включи свет.

Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
5

Эта запись была размещена в рубрики: