Кто хотел сжечь Краматорск? Спасатели не исключают поджог

 
Поселок городского типа Беленькое, что под Краматорском, вчера, 27 сентября, утонул в гари и дыму. Официальная информация опубликована на сайте ДСНС Украины в Донецкой области.

27 вересня о 13:05 до диспетчера Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території м. Краматорськ, поблизу смт Біленьке. До місця виклику було направлено сили та засоби 12 державного пожежно-рятувального загону Головного управління.

Читайте также: В Черкасском в заброшенном доме погибли мужчина и женщина

По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що відбувається горіння лісової підстилки на площі 2 га та сухої трави на відкритій території на площі 4 га. Після проведення розвідки пожежі керівником гасіння пожежі, для недопущення розповсюдження вогню, було прийнято рішення про залучення додаткових сил та засобів. Гасіння пожежі ускладнюється сильним поривчастим вітром

О 14:10 пожежу локалізовано.

О 19:40 надійшла інформація про те, що спостерігається виникнення додаткових осередків горіння, викликаних ймовірним підпалом невідомими особами. Дана інформація передана до Національної поліції м. Краматорськ для прийняття невідкладних дій та сприянню ліквідації пожежі.

Пожежу було ліквідовано 28 вересня о 00:43. Вогнем знищено лісна підстилка на площі близько 8,1 га та суха трава на площі 4 га.

Інформація щодо загиблих та постраждалих внаслідок пожежі не надходила.


Всього до гасіння пожежі було залучено 38 осіб та 8 одиниць техніки, з них від Головного управління залучено 34 осіб особового складу та 7 одиниць техніки, від ДП «Слов’янський лісгосп» – 4 осіб та 1 одиниця техніки.

Станом на 08:00 28 вересня на місці пожежі відбувається тління окремих осередків. Для чергування від Головного управління залучено 14 осіб особового складу та 3 одиниці техніки. Станом на 09:00 горіння не відбувається.

Причина пожежі встановлюється, імовірно - підпал.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
7

Эта запись была размещена в рубрики: