В Славянске + 3 инфицированных, в Краматорске +31 (COVID-19 на 23 сентября)

Коронавирус продолжает распространяться по городам области. Если в Славянске за прошедшие сутки выявили всего 3 новых случаев инфицирования на COVID-19, то в Краматорске эта цифра пугающе велика - 31.

Зафиксирована в области и одна смерть от коронавируса. В Великоновоселовском районе умерла женщина. Информация получена от главы Донецкой ОГА Павла Кириленка.

Коронавірусна хвороба забрала ще одне життя на Донеччині. Новою жертвою стала 64-річна мешканка Великоновосілківського району.

Сьогодні знову маємо рекорд за кількістю нових хворих: за середу, 23 вересня, коронавірусну хворобу діагностували у 133 осіб, зокрема у 13 дітей і 4 медпрацівників:

– 31 у Краматорську (1 дитина);
– 30 у Дружківці (9 дітей);
– 16 у Маріуполі (2 дитини);
– 12 у Костянтинівці;
– 11 у Покровську;
– 9 у Бахмуті;
– по 5 в Авдіївці, Вугледарі та Великоновосілківському районі;
– 4 у Торецьку;
– 3 у Слов’янську (1 дитина);
– по 1 у Мирнограді та Мар’їнському районі.

Коронавірусна хвороба розповсюджується по Донеччині дедалі швидше. Більше хворих означає більше контактів, а це означає ще більше хворих. Це зачароване коло можна розірвати, якщо дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Уникайте масових скупчень людей, особливо у вихідні та святкові дні. Ретельно мийте руки, носіть і регулярно міняйте маски. Бережіть себе та своїх близьких!

Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: