В Краматорске открыли лабораторию для проведения ПЛР-тестов

 

В Донецкой области днями открыли 2 новых лаборатории для тестирования на коронавирус. Одна из них - в Торецке, вторая - в Краматорске. Теперь их на Донетчине уже пять. Вот какую информацию разместил на своей социальной странице фейсбук глава Донецкой ОГА Павел Кириленко.

Продовжуємо поліпшувати систему охорони здоров’я області та боротися з пандемією.

Днями відкрили ще дві лабораторії для проведення ПЛР-тестів: одну в Краматорську та одну в Торецьку. Тепер на Донеччині працює 5 таких лабораторій.

Лабораторію в Краматорську отримано від Європейського бюро ВООЗ в Україні. Наразі лабораторія прийматиме тільки зразки, спрямовані лікарями, поки що немає можливості зробити тест без нагальної потреби або за кошти пацієнта.

Лабораторія у Торецьку створена коштом субвенції з обласного бюджету. Це друга лабораторія у місті, покликана виявляти хворих на коронавірусну хворобу: від липня тут уже працює лабораторія, що здійснює тести за методикою ІФА.

Обидві нові лабораторії мають сучасне обладнання і фаховий персонал, вони помітно прискорять обробку аналізів та виявлення хворих на COVID-19 в області.

Втім, навіть найновіші лабораторії можуть виявитися перевантаженими, якщо кількість підозр різко зростатиме. Тож закликаю всіх до відповідальної поведінки. Зараз це єдиний спосіб врятуватися від пандемії.

 

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: