“Дядя Вася Band” приедет в Краматорск. Афиша Дня города


"Деловой Славянск" информирует своих читателей о мероприятиях которые пройдут в регионе в ближайшее время.

Предлагаем вам афишу мероприятий, которые пройдут в Краматорске.

Об этом сообщается на странице Краматорське самоврядування в Фейсбук.

"День Краматорська і День машинобудівника - вже цієї суботи, 26 вересня. Святкуймо разом!

Щоб отримати максимум вражень від цьогорічного святкування, пропонуємо рухатись за таким маршрутом. Заходи відбудуться із дотриманням всіх карантинних вимог.

Вночі напередодні, 25 вересня, зіграйте в Encounter “KramCity” - це командний авто-квест вулицями нічного Краматорська. Його влаштовує @Управління з гуманітарних питань, то ж, за деталями про захід - до них на сторінку.

З самого ранку 26 вересня йдіть відвідати локального меду на ярмарок у сквері Шевченка. Подивіться на Кобзаря і спробуйте згадати будь-яку його поезію. Якщо не вийде з віршем, то - поета незлим словом.

Не йдіть далеко від Площі Миру - о 13:00 подивіться на байк-парад і зробіть кілька ефектних знімків з учасниками події.

Далі - відвідайте оновлений сквер “Лабіринт”. Там, на фестивалі ведичної культури скуштуйте їх традиційні солодощі-кульки. Їжте повільно, під мелодії мантр. Поряд на ярмарку подивіться на всілякі вироби і рукоділля. Не відмовляйте собі щось купити, якщо припаде до душі - на підтримку локальних майстрів і на згадку про цьогорічний День міста.

Якщо цікавитеся літературою, о 14:00 прямуйте до скверу Шевченка, бо там проходитиме великий книжковий ярмарок.

О 15:00 зі скверу “Лабіринт” почне лунати музика. Дивуйтеся малечі, яка її грає і, певно, дуже хвилюється в цей момент. Це вихованці Краматорських музичних шкіл - обов’язково підтримайте оплесками.

Ближче до 17:00 прямуйте на головний майдан міста - Площу Миру. Помахайте навзаєм міському голові під час його привітання зі сцени. Отримайте гастрономічне задоволення на ярмарку їжі від місцевих закладів. Намагайтеся не підспівувати пісням зі сцени в цей момент - доїжте спочатку. Насолоджуйтеся живим звуком і красою сцени, підспівуйте пісні (бо звідкись точно знаєте слова) і проводжайте цей день у великій компанії друзів!"

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: