«Бути лідером – бути сержантом»: Перша жінка командир відділення у 15 Слов’янському полку

 

Молодший сержант Ірина Водяницька – перша жінка, яка стала командиром відділення у строковиків 15 Слов’янського полку НГУ. Пліч-о-пліч разом з солдатами вона виконує службово-бойові завдання у зоні операції Об’єднаних сил.

За короткий час сержантсько-старшинський корпус став ядром, яке підіймає показники військової дисципліни, підтримує позитивну морально-психологічну атмосферу, піклується про навченість та персональну готовність кожного з підлеглих до виконання завдань. Головним завданням молодших командирів сьогодні є постійна індивідуальна підготовка військовослужбовців.

Молодший сержант Ірина Водяницька підписала контракт з НГУ 1,5 роки тому. За цей час вона встигла взяти безпосередню участь в операції Об’єднаних сил, виконуючи бойові завдання на взводному опорному пункті та охороняти безпеку громадян під час патрулювання Слов’янська. На посаді командира відділення менше пів року, проте своє місце у гвардії вона розуміє чітко:

«Якщо вимагаєш щось від людей, то маєш бути зразком для них і на голову вище. Від військового вишколу і до особистих якостей», – розповідає Ірина.

У Навчальному центрі НГУ у місті Золочів їй заклали навички ефективного управління на основі лідерства. І це управління полягає в турботі про людей, індивідуальному підході до кожного підлеглого.

«Я ніколи не була людиною, яка веде за собою. Проте, пройшовши курс підготовки у навчальному центрі, я саме такою стала, відкрила нові риси характеру у собі. На даний час в моєму підпорядкуванні є і військовослужбовці жінки, і хлопці строковики. Якщо в когось щось не виходить, працюю індивідуально з ними», - додає Ірина.

Командир відділення – це лише одна зі сходинок у розвитку військової кар’єри Ірини. Вона не планує зупинятися на досягнутому і готова навчатися далі.

Сержанти мають можливість обрати для себе кар’єру у командній, штабній, інструкторській та спеціальній ланці. Військовослужбовці мають можливість постійно вдосконалюватися у Навчальному центі НГУ. Сьогодні бути сержантом у Національній гвардії – це мати багато перспектив для розвитку та різних можливостей професійної діяльності.

Прес-служба угрупування НГУ в ОТУ «Північ»

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
10

Эта запись была размещена в рубрики: