Почему мы “гадим” там, где живем? В Славянске наказывают нарушителей благоустройства

 
Только за одну неделю (с 7 по 14 сентября) инспекция по благоустройству Славянского городского совета вместе с патрульной полицией выявила и зафиксировала в городе 42 нарушения законодательства Украины в сфере благоустройства.

Детальная информация размещена на официальном сайте Славянского горсовета.

Протягом звітного періоду Інспекція міської ради з благоустрою м. Слов'янська в тому числі при співпраці з патрульною поліцією здійснила на території міста перевірки законодавства у сфері благоустрою.

Перевірки були проведені по бул.Пушкіна, вул.Банківська, вул.Бульварна, вул.Василевського, вул.Василівська, вул.Вокзальна, вул.Г.Батюка, вул.Дарвіна, вул.Заводська., вул.Кільцева, вул.Ком’яхова, вул.Лозановича, вул.Музейна, вул.Олімпійська, вул.Робоча, вул.Свободи, вул.Тараса Шевченко, вул.Торгова, вул.Торська, вул. Університетська, вул.Центральна, вул.Шовковична, пров.Одеський, пров.Богомольця, пров.Героїв Чорнобиля.

В ході перевірок на території міста виявлено та зафіксовано 42 порушення у сфері благоустрою, по яким направлено Приписи про усунення порушень благоустрою :

на власній та прилеглій території житлових будинків, території об'єктів благоустрою, об'єктів торгівлі та сфери послуг не було забезпечене постійне прибирання сміття, побутових відходів, гілля- 9;
не забезпечено знищення амброзії полинолистої, бур’янів, скошення трави заввишки більше ніж 10 см-3;
не забезпечене регулярне прибирання контейнерних майданчиків з періодичністю, яка дасть можливість забезпечити їх утримання у належному санітарному стані-7;
не проведення очищення фасадів будинків, парканів від оголошень, реклами наркотичних засобів, психотропних речовин- 19 ;
неналежне утримання колодязів підземних інженерних мереж, відсутній (пошкоджений) люк- 4.

Читайте также: Окурки предложили использовать для утепления домов

Інспекцією міської ради з благоустрою м. Слов’янська, під час спільного рейду з патрульною поліцією складено 2 адміністративних протоколів за ст.152 КУпАП “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів”.

Нарушений 42, а протоколов только 2. Очевидно, этого недостаточно для того, чтобы в сфере благоустройства навести должный порядок. Вынуждены констатировать, что приучится "оставлять за собой чистоту", не сорить, убирать, мы еще не приучены. Только жесткие меры и штрафы могут исправить это положение вещей. Ничего нового. Весь мир живет по таким правилам. Тогда "гадить" там, где живем, желающих будет меньше.

Валерий Никитин


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: