Слов’янськ готується прийняти Міжнародні змагання з триатлону на призи Віктора Зємцева


17 вересня в місті Слов’янськ відбувся оргкомітет щодо проведення ІІІ міжнародних змагань з триатлону на призи майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона світу Віктора Зємцева та відкритого чемпіонату Донецької області з дуатлону серед дорослих, юніорів, юнаків, кадетів та спортсменів-аматорів.

Участь у роботі оргкомітету взяли працівники Слов’янської міської ради, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, школи вищої спортивної майстерності Донецької області, відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, Слов’янського відділу поліції, Управління патрульної поліції з обслуговування м. Слов’янська та м. Краматорська.

Основні напрямки роботи для присутніх озвучили начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко та Заслужений тренер України з триатлону Георгій Драгулян. Під час обговорення члени оргкомітету визначили актуальні питання, які потребують першочергового вирішення: це передусім організація траси змагань, безпека спортсменів та мешканців і гостей Слов’янська; організація руху громадського транспорту на час проведення змагань, тощо.

Відкриття другого турніру на призи Віктора Зємцева відбудеться 10 жовтня о 09:30 на Соборній площі Слов’янська. Змагання стартують о 10:00 і продовжаться 11 жовтня. Усього очікується, що на старт вийдуть понад двісті учасників.

Спортсмени будуть боротися за програмою дуатлону, тобто долатимуть маршрут бігом (по прямокутнику, утвореному площею Соборною, вулицями Центральною, Василівською, Університетською) та на велосипеді (від площі Соборної по вулиці Тараса Шевченка, а потім по Банківській – до перехрестя з вулицею Колонтаївською та в зворотному напрямку).

Дорослі визначатимуть кращих на дистанції, що складе 5 км бігу + 20 км велогонки + 2,5 км бігу. Дистанція для юнаків і кадетів – 2,5 км біг + 8 км велогонка + 1 км біг. Також змагання будуть проходити в естафетах. Зміна етапів проходитиме в спеціальній транзитній зоні, де кожному атлетові буде відведено власне місце для зберігання екіпірування.

На переможців чекатимуть призи від легенди триатлону Донеччини – майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона світу Віктора Зємцева.

Віктор Зємцев є срібним призером чемпіонату Європи в Амстердамі - 2017 на довгі дистанції, багаторазовим чемпіоном України на різних дистанціях, 4-разовим переможцем етапів Кубків Європи з дуатлону, чемпіоном світу - 2005 на довгій дистанції. Також у послужному списку Віктора – десять перемог на дистанції IRONMAN (2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2012, 2015).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: