Кто сказал, что женщины – слабый пол? В Славянске проходят уроки самообороны


В межах проєкту «Повір у себе» у Слов’янську проходять безкоштовні
курси самооборони для жінок.

Проєкт впроваджується громадською організацією «Центр розвитку айкідо «Му-шин», за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Заняття проходять на території загальноосвітньої школи № 10 з липня по жовтень 2020 року.

Читайте также: Знай наших! Школьники Славянска заняли первое место на областной спартакиаде


«На запрошення до участі у проєкті відгукнулись багато жінок, які проживають на Сході України. Для проведення тренувань ми сформували дві групи, у яких жінки та дівчата різного віку дружньо займаються у команді, виконуючі різні фізичні вправи та прийоми самозахисту.

Через отримання теоретичних знань та практичних навичок учасниці проєкту навчаються базовим методам самозахисту, які дають жінкам можливість в ситуації відкритого конфлікту захистити себе. Постійні учасниці проєкту з великим бажанням займаються на тренуваннях, уважно слухають поради тренера та інструктора, старанно тренуються на основних заняттях, виконують домашні завдання.


Кожне тренування проходить в позитивній та згуртованій атмосфері, формується дружній колектив» - розповідає керівник проєкту Артем Дерев’янко.

Артем розповів, як з’явилася ідея провести проєкт «Повір у себе»:

«Громадська організація «Центр розвитку айкідо «Му-шин» вже в друге реалізовує в місті Слов’янськ тримісячні курси самозахисту для жінок. Перший наш проєкт «Захист жінки в її власних руках» ми успішно реалізували у 2012 році при підтримці  Управління сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації.

С того часу пройшло 8 років, життя нашого міста постійно змінюється. Мешканці Східного регіону України почувають себе незахищеними. Дуже часто жінки стають жертвами насильства і не знають як себе захищати, тому на засіданні робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості міста Слов'янська я вирішив розповісти про свою ідею організувати курси самооборони, на яких жінки зможуть покращити свої навички стосовно особистої безпеки. Члени робочої групи з громадської безпеки мене вислухали та підтримали - за що я всім дуже вдячний. Далі я надіслав грантову заявку на участь в конкурсі малих грантів з громадської безпеки який адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу».


«Кожна з учасниць проєкту має можливість поліпшити свою фізичну форму, напрацювати зв’язки прийомів для захисту у разі нападу зловмисника, а також вивчити та відпрацювати техніку ударів. Більшість жінок та дівчат прийшли на проєкт з нульовим рівнем фізичної підготовки, а також зовсім не мали уяви як вести себе у разі нападу. У процесі постійних занять у жінок та дівчат значно підвищився рівень якісного виконання різних фізичних вправ, значно покращилася фізична та бойова підготовка», – розповідає інструктор проєкту Яна Дорошенко.


Тренування проводять: тренер - Дерев’янко Артем; інструктор - Дорошенко Яна; команда помічників: Дерев’янко Олександр, Устенко Олександр, Місюна Роман, Гергель Ярослав.

Сторінка проєкту на сайті фейсбук: www.facebook.com/SlovianskSamooborona

Додаткова інформація за телефоном: 050-61-05-179

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

16
2

Эта запись была размещена в рубрики: