Обласна Служба судової охорони надавала першу допомогу


Для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області розпочався цикл занять з надання першої домедичної допомоги

У Краматорську 17 вересня для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області в рамках підвищення кваліфікаційних знань розпочали цикл лекційно-практичних занять з надання першої домедичної допомоги.

Навчання проводив асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Донецького національного медичного університету Сергій Северин. Він розповів, що цикл таких занять проходить за європейським протоколом та займає приблизно 4-4,5 години. Такий час обраний для того, аби співробітники не тільки послухали та спробували здійснити першу домедичну допомогу, а й виробили у себе навичку, якою зможуть скористатися, за необхідності, у надзвичайній ситуації.

До сьогоднішнього заняття входила діагностика звичайної та клінічної смерті, відновлення прохідності дихальних шляхів, спостереження за кількістю дихань та проведення серцево-легеневої реанімації. Ця процедура проводилась на манекенах, які знаходились в положенні лежачи. Також відпрацьовували проведення СЛР, враховуючи вікову різницю або різницю за станом здоров’я.

Співробітники проходять заняття малими групами, враховуючи санітарні обмеження під час дотримання карантинних заходів.

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: