Коронавирус. В Славянске +4 инфицированных, трое из них – дети (на 16 сентября)

 


Коронавирусная инфекция забрала еще две жизни в Донецкой области. В Славянске выявлено еще 4 новых инфицированных. Общее число заболевших в городе с начала пандемии заболели 664 человека. Данные представлены главой Донецкой ОГА Павлом Кириленко.

Знову сумні новини: маємо дві смерті від коронавірусної хвороби. Новими жертвами стали 65-річна маріуполька та 92-річна мешканка Святогірська.

За середу, 16 вересня, на Донеччині виявили ще 76 нових хворих на COVID-19, серед них семеро дітей та двоє медпрацівників:

– 26 у Маріуполі (зокрема 3 дитини);
– 16 у Бахмуті;
– 7 у Краматорську;
– 5 у Покровську;
– по 4 у Слов’янську і Миколаївці (зокрема 3 дитини);
– по 3 у Мирнограді та Святогірську (зокрема 1 дитина);
– 2 у Дружківці;

– по 1 у Селидовому, Вугледарі, Соледарській ОТГ, Волноваському, Бахмутському і Покровському районах.

На сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів ухвалив рішення, згідно з яким у зеленій зоні, до якої належить і Донеччина, школи та дитячі садки можуть бути закриті на карантин, якщо на самоізоляції через контакт із особою, хворою на COVID-19, перебуває понад 50% класів. Це дуже висока межа, і я сподіваюся, що школи та дитсадки Донецької області її не перетнуть.

Щоб цього не сталося, усім необхідно бути відповідальними: ретельно мити руки з милом та носити індивідуальні засоби захисту, а особливо ретельно дотримуватися цих правил, коли доводиться перебувати у місцях скупчення людей.

Дотримуйтесь карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ. Бережіть себе та своїх близьких!

Докладніша інформація щодо поширення коронавірусної хвороби у Донецькій області – на інфографіці.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
7

Эта запись была размещена в рубрики: