В ООС поощрили гвардейцев, которые самостоятельно локализовали пожар


Командир угруповання НГУ в ОТУ «Північ» полковник Олег Тітов заохотив військовослужбовців 15 Слов’янського полку НГУ, які протягом 5 годин боролися з вогнем поблизу своїх позицій.

3 вересня близько 15 години гвардійці, що виконували бойові завдання на взводному опорному пункті на Луганщині помітили, що на відстані близько одного кілометра загорілася суха трава. Військовослужбовці викликали працівників ДСНС, черговий підрозділ із військової частини та одразу почали гасіння за допомогою технічної води.

«Я вже мав схожий досвід, адже на початку липня наш підрозділ брав участь у ліквідації пожежі у селищі Смолянинове Луганської області. Тоді я разом з іншими гвардійцями не лише залучався до гасіння пожежі в лісі, а й до ліквідації наслідків цього лиха у населеному пункті. Усі сили ми направили, аби стихія не поширилася на селище, що знаходиться поряд з позиціями», - зазначає учасник ліквідації пожежі старший лейтенант Владислав Павелко.

Гвардійці протягом п’яти годин боролися з вогнем і о 20:00 годині вогонь вдалося приборкати. Особовий склад травм не зазнав, пожежа майно не пошкодила. Попередньо, причиною загоряння став обрив лінії електропередачі високої напруги.

Прес-служба угруповання НГУ в ОТУ «Північ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: