Коронавирус: в Славянске +3 инфицированных, в том числе ребенок (13 сентября)Коронавирусная инфекция продолжает распространяться в Славянске. За истекшие сутки (13 сентября) в городе подтверждены еще 3 случая заражения на COVID-19. В том числе - ребенок. Общее число заразившихся коронавирусом с начала пандемии в Славянске достигло 632 человека. Информация предоставлена главой Донецкой ОГА Павлом Кириленко.

Ще шістьох хворих на коронавірусну хворобу виявили на Донеччині за неділю, 13 вересня:

– 3 у Слов’янську (у тому числі 1 дитина);

– по 1 у Святогірську, Бахмуті та Мирнограді.

На своєму засіданні 10 вересня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення залишити за Донецькою областю статус зеленої зони на наступні два тижні. Втім, цей статус легко втратити, якщо рівень захворюваності продовжуватиме зростати так стрімко, як це відбувається впродовж останніх тижнів. Втрата статусу зеленої зони означатиме посилення карантинних обмежень, а разом із ними та тиску на економіку.

Тож закликаю всіх до відповідальної поведінки! Уникайте масових скупчень людей, ретельно мийте руки з милом, носіть індивідуальні засоби захисту. Так ви не тільки значно знизите ймовірність заразитися, але й посприяєте розвитку економіки регіону. Бережіть себе та своїх близьких!

Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: