Здоровое и активное долголетие: социальная мастерская прошла в Славянске

В малій залі виконкому 10 вересня відбулася перша соціальна майстерня для осіб поважного віку "Стратегія державної політики з питань здорового та активного довголіття населення".

Спікерами виступили Наталья Бондаренко (керівник ГО ВІК ЩАСТЯ ), Анна Кобзиста (заступник директора Територіальний центр соціального обслуговування Слов'янської міської ради) та заступник міського голови Воропаєв В.М.

На цій зустрічі разом із людьми поважного віку, заступником міського голови та депутатом Слов'янської міської ради Преображенської О.І. обговорили заходи цієї стратегії, потрібність створення програми, ознайомилися з інструментами участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні для впливу на владу.

Захід був організований "Фундацією підтримки осіб старшого віку "Вік щастя" в рамках проєкту "Стратегія активного довголіття в Україні-рівний доступ до прав та можливостей" громадської організації

Центр Поділля-Соціум, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні./Supported by the Democracy Grants Program of the U.S.Embassy in Ukraine"

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: